28%

Zestaw t-shirtów 3 szt. Love&Live

1 opinia klienta
Kod produktu: LLpack21

129,00  180,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Wymiarybrak
Rozmiar

, , , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Zestaw t-shirtów 3 szt. Love&Live

  1. Iza

    To nie pierwsze moje zakupy, jestem bardzo zadowolona ze sklepu, koszulki bardzo fajne.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Okrągły dekolt
  • Krótki rękaw
  • Bazowy kolor
  • Klasyczny model
  • Zestaw trzech bawełnianych koszulek
  • W kolorze białym

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać