26%

Zestaw t-shirtów 2 szt. Love&Live

1 opinia klienta
Kod produktu: LLpack12

89,00  120,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Wymiarybrak
Rozmiar

, , , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Zestaw t-shirtów 2 szt. Love&Live

  1. Zuzia

    Zamowilam se ten zestaw, teraz zamierzam jeszcze inwestowac w taki sam tylko w kolorze bieli, koszulki dobrze sie noszą, polecam!

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Okrągły dekolt
  • Krótki rękaw
  • Bazowy kolor
  • Klasyczny model
  • Zestaw dwóch bawełnianych koszulek
  • Kolory szary i czarny

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać