17%

Trencz z ekoskóry w kolorze mlecznym Love&Live

Kod produktu: LLC00038

445,00  539,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Trencz z ekoskóry w kolorze mlecznym Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Z długim rękawem
  • Na podszewce
  • Z paskiem
  • Z przodu dwie wpuszczane kieszenie
  • Wierzch: 100% poliester
  • Podszewka: 70% wiskoza, 30% poliester

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

100% poliester

Podszewka: 70% wiskoza, 30% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840