34%

Top w kolorze malinowym ze sznurowaniem z tyłu Katarina Ivanenko

Kod produktu: KIC00055

65,00  99,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Top w kolorze malinowym ze sznurowaniem z tyłu Katarina Ivanenko”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bez rękawów
  • Sznurowanie na plecach
  • 100% poliester

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 168 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 100% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Top w kolorze malinowym ze sznurowaniem z tyłu Katarina Ivanenko to niezbędny element letniej garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt wysokiej jakości. Nadaje się na wieczorne i popołudniowe spacery. Dopasowany krój, bez rękawów. Skład: 100% poliester.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840