23%

TOP KOSZULA OVERSIZE NIEBIESKA Katarina Ivanenko

Made in Ukraine 🇺🇦
Kod produktu: KIC00134

115.00  149.00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “TOP KOSZULA OVERSIZE NIEBIESKA Katarina Ivanenko”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Z długim rękawem
  • Skrócony krój
  • Zapinana z przodu na guziki
  • 1 naszywana kieszeń na piersi
  • 100% bawełna

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 168 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

100% bawełniana  koszula oversize w kolorze niebieskim Katarina Ivanenko to niezbędny element letniej garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt wysokiej jakości. Nadaje się na wieczorne i popołudniowe spacery. Z długim rękawem, zapinana z przodu na guziki. Skład: 100% bawełna

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840