34%

T-shirt czarny Kotka Love&Live

1 opinia klienta
Kod produktu: LL0481-Z20BP

79,00  120,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , , ,

Kolor

Zamknij

Opinie (1)

1 review for T-shirt czarny Kotka Love&Live

  1. Ada

    Towar super, takie zakupy to sama przyjemność ?

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Okrągły dekolt
  • Krótki rękaw
  • Ponadczasowa klasyka
  • Dopasowany krój
  • Ozdobny wizerunek

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać