34%

T-shirt biały Katarina Ivanenko

6 opinii klientów
Kod produktu: KI226

59,00  90,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , , ,

Zamknij

Opinie (6)

6 reviews for T-shirt biały Katarina Ivanenko

  1. Justyna Białas

    Basicowa koszulka pasująca do wszystkiego. Wykonana ze świetnego materiału.

  2. Elina Semenova

    Bardzo dobrej jakości koszulka, miękka w dotyku. Polecam.

  3. Ania

    Fajnie.

  4. Iwona

    W porządku, koszulka dobrej jakości.

  5. Helena

    Uwielbiam takie basicowe koszulki!

  6. Klaudia

    Zamawiam już drugi raz, wszystko super, przyjemna w dotyku koszulka pasująca do wszystkiego.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Basicowa koszulka
  • Okrągły dekolt
  • Krótki rękaw
  • Ponadczasowa klasyka
  • Bazowy kolor

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać