23%

Szorty w kolorze złamanej bieli Love&Live

Kod produktu: LL06118-V20W

85,90  112,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Szorty w kolorze złamanej bieli Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bez podszewki
  • Na gumce
  • Troczki w pasie
  • Kieszenie po bokach
  • Tkanina dwunitkowa
  • 100% bawełna

 

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 168 cm

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać