30%

Sukienka z kopertową zakładką i gołymi ramionami Katarina Ivanenko

1 opinia klienta
Kod produktu: KI02093

229,90  330,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Sukienka z kopertową zakładką i gołymi ramionami Katarina Ivanenko

  1. Małgosia

    Efektowna sukienka. Bardzo wygodna, materiał przyjemny w dotyku.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Wycięcia na plecach i ramionach
  • Asymetryczny krój
  • Wzór w kropki
  • Rękawy ozdobione falbanami
  • Długi rękaw

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 174 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840