30%

Sukienka z gołymi plecami i tasiemką czarna Katarina Ivanenko

1 opinia klienta
Kod produktu: KI410

279,00  400,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Sukienka z gołymi plecami i tasiemką czarna Katarina Ivanenko

  1. Hania

    Sukienka super! Przyjemna na dotyk, przewiewna, dobrej jakości. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Sukienka z prążkowanej tkaniny
  • Z długim wiązaniem na szyi
  • Idealny element stylizacji na dzień i wieczór
  • Sukienka świetnie się układa
  • Rozkloszowany dół

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 178 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

70% poliester, 30% wiskoza

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać