25%

Sukienka mini w kolorze koralowym Love&Live

Kod produktu: LLC00125

149,00  199,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Sukienka mini w kolorze koralowym Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bez podszewki
  • Z boku na suwak
  • Gumka w talii
  • 100% bawełna
ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

 

OPIS PRODUKTU

Koralowa sukienka mini Love&Live to niezbędny element letniej garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt wysokiej jakości. Nadaje się na wieczorne i popołudniowe spacery. Lekka sukienka na ramiączkach z wiązaniami. Zapinana na kryty suwak z boku. Skład: 100% bawełna.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840