75%

Sukienka mini niebieska w kratę Love&Live

Kod produktu: LL4-08731.15-20

65,00  259,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Sukienka mini niebieska w kratę Love&Live”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Z długim rękawem
  • Bez podszewki
  • Dekolt i mankiet zapinane na guziki
  • 80% poliester, 15% wełna, 5% elastan

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Część główna:

80% poliester, 15% wełna, 5% elastan

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Sukienka mini niebieska w kratę Love&Live to niezbędny element letniej garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt wysokiej jakości. Nadaje się na wieczorne i popołudniowe spacery. Luźny krój. Z długimi rękawami. Zapinana na guziki przy szyi i mankietach. Skład: 80% poliester, 15% wełna, 5% elastan.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840