30%

Sukienka dresowa z długim rękawem różowa Love&Live

1 opinia klienta
Kod produktu: LL01090

189,90  270,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Sukienka dresowa z długim rękawem różowa Love&Live

  1. Agata

    Wszystko zgodnie z opisem. Kolor wpadł bardzo w moje gusta. Szybka dostawa. Polecam serdecznie.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Okrągły dekolt
  • Obniżona linia ramion
  • Luźna w kroju
  • Szerokie rękawy
  • Elastyczne manakiety
  • Rozkloszowana

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 178 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

95% bawełna, 5% elastan

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać