30%

Sukienka dresowa czarna z czerwonym sercem Love&Live

2 opinie klientów
Kod produktu: LL410

209,00  300,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (2)

2 reviews for Sukienka dresowa czarna z czerwonym sercem Love&Live

  1. Basia

    Nie żałuję, że kupiłam. Ciepła, miękka w dotyku sukienka. Dobrze wygląda z grubymi, czarnymi rajstopami. Gorąco polecam.

  2. Klaudia

    śliczna)) najbardziej podoba mi się jak się prezentuje sukienka z białymy sneakersami

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Okrągły dekolt
  • Obniżona linia ramion
  • Niezamienna rzecz w twojej garderobie
  • Oversize
  • Ozdobiona aplikacją w kształcie serca

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 178 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać