30%

Sukienka czerwona wykończona falbanką Katarina Ivanenko

1 opinia klienta
Kod produktu: KI02121

299,90  430,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Sukienka czerwona wykończona falbanką Katarina Ivanenko

  1. Ada

    Sukienka mega, elegancka, świetny materiał. W tym kolorze prezentuje się bosko.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Zapinana na guzik
  • Z długim rękawem
  • Dół wykończony falbanką
  • Wszyta gumka na pasie

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 178 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

70% poliester, 30%  wiskoza

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać