30%

Sukienka bieliźniana czarna Katarina Ivanenko

1 opinia klienta
Kod produktu: KI02001

279,00  400,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Sukienka bieliźniana czarna Katarina Ivanenko

  1. Agnieszka

    Boska sukienka! Bardzo elegancka, czuję się w niej jak gwiazda.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Satynowy dotyk
  • Dekolt w kształcie litery v
  • Idealny element stylizacji na dzień i wieczór
  • Sukienka świetnie się układa
  • Ma duże wycięcie na plecach

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

70% poliester, 30% wiskoza

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać