30%

Piżama w grochy w kolorze khaki (top, szorty) Love&Live

Made in Ukraine 🇺🇦
Kod produktu: LLC00164

105.00  149.00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Piżama w grochy w kolorze khaki (top, szorty) Love&Live”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Top bez podszewki
  • Z marszczeniami na gumce
  • Szorty bez podszewki
  • Elastyczny pasek
  • 97% poliester, 3% elastan

 

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 168 cm

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:  97% poliester, 3% elastan

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać