New 27%

Oliwkowy zestaw sportowy (bluza, spodnie) Love&Live

Kod produktu: LLC00091

185,00  255,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Oliwkowy zestaw sportowy (bluza, spodnie) Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bluza z okrągłym dekoltem
  • Długi rękaw
  • Niezastąpiony element garderoby
  • Regularne dopasowanie
  • Spodnie banany
  • Bez zapięcia
  • Posiada ściągane kieszenie
  • Prać w pralce
  • 100% bawełna

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Oliwkowy zestaw sportowy (bluza, spodnie) Love&Live. Jest wygodny i praktyczny w noszeniu. Bluza z okrągłym dekoltem i długimi rękawami. Spodnie bananowe z wpuszczanymi kieszeniami, bez zapięcia. Niezastąpiony element garderoby. Skład: 100% bawełna

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać