27%

Oliwkowy top o skróconym kroju Love&Live

Kod produktu: LL04162-V20H

79,90  110,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Oliwkowy top o skróconym kroju Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bez podszewki
  • Plisa na guziki
  • Krótki fason
  • Wiązanie na ramiączkach
  • Regulowane ramiączka

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 177 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

100% wiskoza

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać