27%

Oliwkowa sukienka mini z odkrytymi ramionami Love&Live

Kod produktu: LLC00126

135,00  185,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Oliwkowa sukienka mini z odkrytymi ramionami Love&Live”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Z długim rękawem
  • Bez podszewki
  • Elastyczna linia ramion
  • Z boku suwak
  • 100% poliester
ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 100% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Oliwkowa sukienka mini z odkrytymi ramionami Love&Live to niezbędny element letniej garderoby każdej dziewczyny.Stylowy produkt wysokiej jakości. Nadaje się na wieczorne i popołudniowe spacery. Lekka sukienka z obniżoną linią ramion na gumce, zapinana na kryty zamek z boku. Skład: 100% poliester.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840