78%

Oliwkowa sukienka midi w kwiatowy print z wiązaniem na piersi Love&Live

Made in Ukraine 🇺🇦
Kod produktu: LLC00227

49.00  225.00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Oliwkowa sukienka midi w kwiatowy print z wiązaniem na piersi Love&Live”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Na regulowanych ramiączkach
  • Bez podszewki
  • Zapinana z tyłu na kryty suwak
  • Elastyczna linia ramion
  • Sznurek na piersi
  • 100%wiskoza/lgc_column]
ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 100% wiskoza

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Oliwkowa sukienka midi w kwiatowy print z wiązaniem na piersi Katarina Ivanenko to niezbędny element letniej garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt wysokiej jakości. Nadaje się na wieczorne i popołudniowe spacery. Krótki rękaw i z wiązaniem na piersi. Skład: 100% wiskoza.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840