31%

Mleczna koszulka z otwartymi plecami Katarina Ivanenko

Kod produktu: KIC00102

75,00  109,00 

Out of stock
Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Mleczna koszulka z otwartymi plecami Katarina Ivanenko”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bez podszewki
  • Bez zapięcia
  • Model na zawiązkach
  • Oryginalny projekt
  • 100% poliester

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 168 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 70% bawełna 30%elastan

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Mleczna koszulka z otwartymi plecami Katarina Ivanenko.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840