29%

Czarna dwurzędowa marynarka z imitacji skóry Katarina Ivanenko

1 opinia klienta
Kod produktu: KI01170-V20B

299,00  420,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Czarna dwurzędowa marynarka z imitacji skóry Katarina Ivanenko

  1. Basia

    Fajnie leży, nie zapinam go na guziki. Wygląda pięknie jak na zdjęciu.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Długi rękaw
  • Podszewka
  • Zamknięta klapa
  • Zapinana na guzik
  • Kieszenie z wypustkami

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 168 cm

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% poliester

Podszewka:100% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać