79%

Top lniany z plisą na guziki damski biały Katarina Ivanenko

Made in Ukraine 🇺🇦
Kod produktu: KIC00121

19.00  89.00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Top lniany z plisą na guziki damski biały Katarina Ivanenko”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bez podszewki
  • Szerokie ramiączka
  • 100% len

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 177 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

100% len

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Lniany top biały z plisą na guziki Katarina Ivanenko to niezbędny element letniej garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt wysokiej jakości. Nadaje się na wieczorne i popołudniowe spacery. Dopasowany krój, na szerokich ramiączkach. Zapinany z przodu na guziki. Skład: 100% len.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać