25%

Lniane szorty w kolorze rdzy Love&Live

Kod produktu: LL0691-V20T

119,90  160,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Lniane szorty w kolorze rdzy Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Podwyższony stan
  • Bez podszewki
  • Zapięcie na rozporek z guzikiem

 

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 177 cm

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

60% len, 40% wiskoza

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać