24%

Lniana sukienka maxi w kolorze szarobeżowym Katarina Ivanenko

Kod produktu: KI08214-L20N

236,90  310,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Lniana sukienka maxi w kolorze szarobeżowym Katarina Ivanenko”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Zapinana na guziki
  • Uszyta z naturalnych materiałów
  • Z wiązaniem z boku

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 177 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 80% len, 20% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840