71%

Lniana mini sukienka koszulowa w kolorze czekoladowym Love&Live

Kod produktu: LL08134-V20C

79,00  270,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Lniana mini sukienka koszulowa w kolorze czekoladowym Love&Live”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Długość mini
  • Z krótkim rękawem
  • Przód zapinany na guziki
  • Bez podkładu
  • Pasek w talii z klamrą

 

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

100% len

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Lniana mini sukienka koszulowa w kolorze czekoladowym Love&Live to niezbędny element letniej garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt wysokiej jakości. Nadaje się na wieczorne i popołudniowe spacery. Luźny krój. Z krótkimi rękawami. Zapinana z przodu na guziki. Skład: 100% bawełna.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840