25%

Krótki kombinezon w kolorze khaki z lnu Love&Live

Kod produktu: LL09226-L20H

119,90  160,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Krótki kombinezon w kolorze khaki z lnu Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bez rękawów
  • Bez podszewki
  • Dekorowany guzikami z przodu
  • Dekolt w kształcie litery V
  • Dwie kieszenie boczne

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:

80% len, 20% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać