22%

Krótka koszula od piżamy jedwabna w kolorze czarnym Katarina Ivanenko

Kod produktu: KIC00114

85,00  109,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Krótka koszula od piżamy jedwabna w kolorze czarnym Katarina Ivanenko”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Krótki rękaw
  • Zapinana z przodu na guziki
  • Brak kieszeni
  • 100% poliester

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 168 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 100% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Krótka koszula od piżamy jedwabna w kolorze czarnym Katarina Ivanenko to niezbędny element domowej garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt wysokiej jakości. Krótki rękaw, brak kieszeni. Skład: 100% poliester.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840