25%

Koralowa sukienka mini z odkrytymi ramionami Katarina Ivanenko

Kod produktu: KIC00077

165,00  219,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Koralowa sukienka mini z odkrytymi ramionami Katarina Ivanenko”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Z długim rękawem
  • Bez podszewki
  • Prosty krój
  • Elastyczna linia ramion
  • Elastyczne mankiety z falbaną
  • W komplecie pasek
  • 70% len, 30% bawełna
ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

 

OPIS PRODUKTU

Sukienka mini w kolorze koralowym z odkrytymi ramionami Katarina Ivanenko to niezbędny element letniej garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt wysokiej jakości. Nadaje się na wieczorne i popołudniowe spacery. Prosty krój z długimi rękawami i paskiem. Lekka sukienka z obniżoną linią ramion na gumce. Skład: 70% len, 30% bawełna.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840