66%

Komplet z marszczonego lnu w kolorze piaskowym (top, spodnie) Katarina Ivanenko

Made in Ukraine 🇺🇦
Kod produktu: KIC00097

79.00  235.00 

Out of stock

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Komplet z marszczonego lnu w kolorze piaskowym (top, spodnie) Katarina Ivanenko”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Top bez podszewki
  • Z regulowanymi ramiączkami
  • Luźny krój
  • Spodnie bez podszewki
  • Szerokie dopasowanie
  • Elastyczny pasek
  • Brak kieszeni
  • 70% len, 30% bawełna

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 168 cm

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:  70% len, 30% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder89939797109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

 

Produkty, które mogą Ci się spodobać