61%

Komplet w kolorze karmelowym (top z długim rękawem, spodnie) Love&Live

Kod produktu: LL45560-O20O

149,00  379,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Wymiarybrak
Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Komplet w kolorze karmelowym (top z długim rękawem, spodnie) Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Wykonane ze sztucznego zamszu
  • Top z okrągłym dekoltem
  • Z długim rękawem
  • Zapinany z tyłu na zamek błyskawiczny
  • Z przodu ozdobne szwy
  • Spodnie z kieszeniami
  • U dołu zapinane na zamek
  • 100% poliester

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 100% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać