24%

Komplet domowy jedwabny beż w groszku (koszulka, spodnie) PURE

Made in Ukraine 🇺🇦
Kod produktu: PRC00095

189.00  249.00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Komplet domowy jedwabny beż w groszku (koszulka, spodnie) PURE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usuń

SZCZEG>ÓŁY PRODUKTU
  • Koszulka z krótkim rękawem
  • Z cienkimi regulowanymi paskami
  • Spodnie z gumką w pasie i sznurkiem
  • 100% poliestru

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 165 cm.

SKŁAD

Część główna:100% poliestru

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840