19%

Jedwabna piżama w kolorze fioletowym (koszula i spodnie) PURE

Kod produktu: PRC00027

185,00  229,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Jedwabna piżama w kolorze fioletowym (koszula i spodnie) PURE”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEG>ÓŁY PRODUKTU
  • Koszula z długim rękawem
  • Zapinana z przodu na guziki
  • Elastyczne spodnie
  • Dwie boczne kieszenie
  • 100% poliestr

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 165 cm.

SKŁAD

Część główna: 100% poliestr

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840