57%

Garnitur w kolorze czarno-białym w kratę (marynarka, szorty) Love&Live

Made in Ukraine 🇺🇦
Kod produktu: LLK01572.0691-O20BW

285.00  659.00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Garnitur w kolorze czarno-białym w kratę (marynarka, szorty) Love&Live”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Marynarka bez podszewki
  • Z długim rękawem
  • Zapinana z przodu na guziki
  • Z przodu dwie wpuszczane kieszenie z patką
  • Pasek
  • Szorty bez podszewki
  • Zapinane z przodu na zamek błyskawiczny i dwa guziki
  • Kieszenie boczne
  • Wszyty pasek
  • Luźny krój
  • 70% wiskoza, 30% poliester
ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 174 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 70% wiskoza, 30% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840