New 33%

Fioletowy zestaw sportowy (bluza, spodnie) Katarina Ivanenko

Kod produktu: KIC00049

199,00  295,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Fioletowy zestaw sportowy (bluza, spodnie) Katarina Ivanenko”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bluza z długim rękawem
  • Styl sportowy
  • Spodnie banany
  • Bez zapięcia
  • Posiada ściągane kieszenie
  • 70% bawełna, 25% poliester, 5% elastan

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 70% bawełna, 25% poliester, 5% elastan

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Fioletowy zestaw sportowy (bluza, spodnie) Love&Live. Jest wygodny i praktyczny w noszeniu. Bluza z okrągłym dekoltem i długimi rękawami. Spodnie bananowe z wpuszczanymi kieszeniami, bez zapięcia. Niezastąpiony element garderoby. Skład: 100% bawełna

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać