29%

Dwurzędowy płaszcz damski beżowy Katarina Ivanenko

1 opinia klienta
Kod produktu: KI02136

359,90  510,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Dwurzędowy płaszcz damski beżowy Katarina Ivanenko

  1. Edyta Jabłkowska

    Płaszcz bardzo dobrej jakości.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Płaszcz dwurzędowy
  • Zapinany na guziki
  • Ma pasek
  • Dwie kieszenie

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 80% bawełna, 20% poliester. Podszewka: 100% Wiskoza

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać