31%

Dwurzędowa marynarka w kratkę Katarina Ivanenko

1 opinia klienta
Kod produktu: KI02097

409,90  590,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Dwurzędowa marynarka w kratkę Katarina Ivanenko

  1. Karolina

    Rozmiar dobry i odpowiedni fason jak dla mnie. Odrazu go polubiłam! Pasuje jak do sukienki tak i do jeansów.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bez podkładu
  • Zapinana na dwa guziki
  • Dwie kieszenie zewnętrzne

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 174 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 95% bawełna, 5% elastan

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać