32%

Czerwona spódnica midi z rozcięciem i falbanką Love&Live

Kod produktu: LL0711-V20R

149,00  220,00 

Na stanie

Ulubione Ulubione Ulubione
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

Gender

Google_product_category

Brand

Kolor

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Czerwona spódnica midi z rozcięciem i falbanką Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Pasuje do wszystkiego
  • Jednolitny kolor
  • Bez podszewki
  • Spódnica midi
  • Z zapachem

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 97% poliester, 3% elastan

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840