24%

Czerwona piżama w groszki (koszulka i szorty) Love&Live

Kod produktu: LLC00066

105,00  139,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Czerwona piżama w groszki (koszulka i szorty) Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usuń

SZCZEG>ÓŁY PRODUKTU
  • Top z regulowanymi ramiączkami
  • Bez podszewki
  • Szorty bez podszewki
  • Elastyczny pasek
  • Wykonane z miękkiego materiału
  • 100% poliestr

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 165 cm.

SKŁAD

Część główna: 100% poliestr

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840