25%

Czarna sukienka midi w grochy z bufiastymi rękawami Katarina Ivanenko

Made in Ukraine 🇺🇦
Kod produktu: KIC00178

165.00  219.00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Czarna sukienka midi w grochy z bufiastymi rękawami Katarina Ivanenko”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Długie bufiaste rękawy
  • Bez podszewki
  • Zapinany z tyłu na ukryty zamek
  • Boczne cięcie
  • 100% wiskoza

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 165cm.

SKŁAD

Część górna: 100% poliester

 

[/lgc_column]

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

 

OPIS PRODUKTU

Czarna sukienka midi w grochy z bufiastymi rękawami Katarina Ivanenko to niezbędny element  garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt wysokiej jakości. Nadaje się zarówno na spacer wieczorem, jak i w ciągu dnia. Luźny krój, z rękawami . Skład: 100% poliester.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840