29%

Czarna spódnica kopertowa z rozcięciem z przodu z imitacją skóry Katarina Ivanenko

1 opinia klienta
Kod produktu: KI0714-V20B

149,00  210,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Czarna spódnica kopertowa z rozcięciem z przodu z imitacją skóry Katarina Ivanenko

  1. Alicja

    Spódnica niezwykle dobrze się prezentuje w takim materiale, zakładam ją nawet do biura.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Spódnica midi
  • Ukryte zapięcie na zamek
  • Rozcięcie z przodu
  • Bez podkąładu

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840