28%

Czarna mini sukienka z falbaną w grochy Love&Live

Kod produktu: LLC00123

119,00  165,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Czarna mini sukienka z falbaną w grochy Love&Live”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bez podszewki
  • Zapinana z tyłu na kryty zamek
  • 100% poliester
ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 172 cm.

SKŁAD

Materiał zewnętrzny: 100% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

OPIS PRODUKTU

Czarna mini sukienka Love&Live z falbaną w kropki Love&Live to niezbędny element letniej garderoby każdej dziewczyny. Stylowy produkt jest wysokiej jakości. Nadaje się na wieczorne i popołudniowe spacery. Luźny krój, z ukrytym zamkiem błyskawicznym z tyłu. Lekka sukienka na ramiączkach. Skład: 100% poliester.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840