26%

Czarna jedwabna piżama (krótka koszula, szorty) Katarina Ivanenko

Kod produktu: KIC00115

139,00  189,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Czarna jedwabna piżama (krótka koszula, szorty) Katarina Ivanenko”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Koszula z krótkim rękawem
  • Zapinana z przodu na guziki
  • Brak kieszeni
  • Szorty bez podszewki
  • Pasek nie jest elastyczny
  • Kieszenie boczne
  • 100% poliester

 

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 168 cm

SKŁAD

Materiał zewnątrzny:  100% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi80848894100
Obwód talii6266707682
Obwód bioder899397103109
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać