30%

Bluza z kapturem ozdobiona sercem z cekinów Love&Live

1 opinia klienta
Kod produktu: LL313

279,90  400,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Bluza z kapturem ozdobiona sercem z cekinów Love&Live

  1. Ewa

    Bardzo fajna. Polecam

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Niezamienna rzecz w twojej garderobie
  • Uszyta z dzianiny dresowej
  • Bazowy kolor
  • Klasyczny krój
  • Kaptur na sznurkach
  • Kieszeń typu kangurka

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 174 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać