39%

Bluza damska czarna Katarina Ivanenko

Made in Ukraine 🇺🇦
Kod produktu: KIC00019

115.00  189.00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Bluza damska czarna Katarina Ivanenko”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Z długim rękawem
  • Z kapturem
  • Zapinana z przodu na suwak
  • Dwie naszywane kieszenie
  • 100% poliester

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% poliester

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać