30%

Bluza kremowa z falbanami Katarina Ivanenko

1 opinia klienta
Kod produktu: KI333

119,00  170,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Bluza kremowa z falbanami Katarina Ivanenko

  1. Iza

    Ciekawy krój, dobrze się prezentuje.

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Bluza uszyta z dzianiny dresowej
  • Okrągły dekolt
  • Obniżona linia ramion
  • Bazowy kolor
  • Niezamienna rzecz w twojej garderobie
  • Klasyczny krój

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 178 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% bawełna

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać