27%

Bluza uszyta z dzianiny dresowej biała Love&Live

1 opinia klienta
Kod produktu: LL133

109,00  150,00 

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Wymiarybrak
Rozmiar

, , , , ,

Zamknij

Opinie (1)

1 review for Bluza uszyta z dzianiny dresowej biała Love&Live

  1. Sylwia

    dobra basicowa bluza, kolor jak na zdjeciu) polecam

Dodaj nową opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Okrągły dekolt
  • Obniżona linia ramion
  • Bazowy kolor
  • Niezamienna rzecz w twojej garderobie
  • Brzegi wykończone ściągaczem
  • Ponadczasowa klasyka

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 178 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: Bawełna 80%, poliester 20%

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać