34%

Biała koszulka na ramiączkach z kwadratowym dekoltem Love&Live

Made in Ukraine 🇺🇦
Kod produktu: LL0423-V20W

59.00  90.00 

Out of stock

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Wyczyść
Zamknij

Dodatkowe informacje

Rozmiar

, , , ,

Zamknij

Opinie (0)

Opinie

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię “Biała koszulka na ramiączkach z kwadratowym dekoltem Love&Live”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Usuń

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
  • Znakomity dodatek do Twoich codziennych stylizacji
  • Zawsze się przyda
  • Kwadratowy dekolt
  • Regularny krój
  • Standardowa rozmiarówka

ROZMIAR I FASON

Na zdjęciu prezentujemy rozmiar : S

Wzrost modelki : 168 cm.

SKŁAD

Materiał zewnątrzny: 100% wiskoza

PIELĘGNACJA

Metka może i jest niewielka, ale ma duże znaczenie.

Poniżej znajdziesz pełne informacje na temat sposobu pielęgnacji.

ZASADY PRANIA

Pierz w pralce zgodnie z wytycznymi na metce.

Tabela rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Obwód piersi84889296100
Obwód talii6670747882
Obwód bioder909498102106
Szerokość pleców33,534,536,537,540
Długość rękawa5959606161
Obwód szyi3435373840

Produkty, które mogą Ci się spodobać